3net Networks s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51580152
DIČ: 2120736860
IČ DPH: SK2120736860
Bernolákova 711/6, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bernolákova 711/6, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 10. 4. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2019
Spisová značka: Sro/36293/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Laššo od 10. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Michal Kurtulík od 10. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 3net Networks s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 685 € a tržby jej narástli o 4 % na 277,1 tis. €.

277,1 tis. €
Tržby
685 €
Strata
283,5 tis. €
Celkové výnosy
72,6 tis. €
Aktíva
27,3 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
33,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 3,9 tis., 2023 1,9 tis., 2024 5,6 tis., 2025 −68520215,7 tis.20223,9 tis.20231,9 tis.20245,6 tis.2025−685
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 137,8 tis., 2022 190,8 tis., 2023 215,8 tis., 2024 267,2 tis., 2025 277,1 tis.2021137,8 tis.2022190,8 tis.2023215,8 tis.2024267,2 tis.2025277,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 277,1 tis. € -685 €
2024 267,2 tis. € 5,6 tis. €
2023 215,8 tis. € 1,9 tis. €
2022 190,8 tis. € 3,9 tis. €
2021 137,8 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,5 tis. €
  • Zásoby6,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,4 tis. €
  • Finančné účty22,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-685 €
  • Rezervy6,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 3net Networks s. r. o. v konkurze?

3net Networks s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 3net Networks s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 3net Networks s. r. o. tržby 277,1 tis. €.

Je firma 3net Networks s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 3net Networks s. r. o. vykázala stratu 685 €.

Je 3net Networks s. r. o. platiteľom DPH?

3net Networks s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 3net Networks s. r. o. sídli?

3net Networks s. r. o. má sídlo na adrese Bernolákova 711/6, Partizánske, 958 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026