HORNBAU s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51485176
DIČ: 2120728291
IČ DPH: SK2120728291
Kliňanská 564, Námestovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kliňanská 564, Námestovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 30. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2024
Spisová značka: Sro/69801/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dáša Horňáková od 22. 5. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HORNBAU s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,5 tis. € a tržby jej klesli o 83 % na 28,9 tis. €.

28,9 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Strata
41,0 tis. €
Aktíva
20,2 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,5 tis., 2022 10,6 tis., 2023 5,1 tis., 2024 5,8 tis., 2025 −4,5 tis.2021−3,5 tis.202210,6 tis.20235,1 tis.20245,8 tis.2025−4,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 0, 2022 19,0 tis., 2023 27,6 tis., 2024 172,7 tis., 2025 28,9 tis.20210202219,0 tis.202327,6 tis.2024172,7 tis.202528,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,9 tis. € -4,5 tis. €
2024 172,7 tis. € 5,8 tis. €
2023 27,6 tis. € 5,1 tis. €
2022 19,0 tis. € 10,6 tis. €
2021 0 € -3,5 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,2 tis. €
  • Záväzky20,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HORNBAU s. r. o. v konkurze?

HORNBAU s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HORNBAU s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HORNBAU s. r. o. tržby 28,9 tis. €.

Je firma HORNBAU s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HORNBAU s. r. o. vykázala stratu 4,5 tis. €.

Je HORNBAU s. r. o. platiteľom DPH?

HORNBAU s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HORNBAU s. r. o. sídli?

HORNBAU s. r. o. má sídlo na adrese Kliňanská 564, Námestovo, 029 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026