M.T. DERMA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51480972
DIČ: 2120714211
Nižný Čaj 18, Nižný Čaj

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižný Čaj 18, Nižný Čaj Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 13. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/43455/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Jolana Terpová od 13. 3. 2018
    konateľspoločník
  • PharmDr. Štefánia Laca Megyesi, MSc. od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.T. DERMA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 131 % na 23,6 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 78,5 tis. €.

78,5 tis. €
Tržby
23,6 tis. €
Zisk
58,5 tis. €
Aktíva
51,2 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,2 tis., 2022 7,8 tis., 2023 9,4 tis., 2024 10,2 tis., 2025 23,6 tis.20217,2 tis.20227,8 tis.20239,4 tis.202410,2 tis.202523,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,1 tis., 2022 45,9 tis., 2023 59,3 tis., 2024 66,9 tis., 2025 78,5 tis.202142,1 tis.202245,9 tis.202359,3 tis.202466,9 tis.202578,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 78,5 tis. € 23,6 tis. €
2024 66,9 tis. € 10,2 tis. €
2023 59,3 tis. € 9,4 tis. €
2022 45,9 tis. € 7,8 tis. €
2021 42,1 tis. € 7,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,2 tis. €
  • Záväzky7,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.T. DERMA s.r.o. v konkurze?

M.T. DERMA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.T. DERMA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.T. DERMA s.r.o. tržby 78,5 tis. €.

Je firma M.T. DERMA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.T. DERMA s.r.o. dosiahla zisk 23,6 tis. €.

Kde firma M.T. DERMA s.r.o. sídli?

M.T. DERMA s.r.o. má sídlo na adrese Nižný Čaj 18, Nižný Čaj, 044 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026