Tantalos, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51478081
DIČ: 2120721801
Štefana Králika 16, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefana Králika 16, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 14. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/128173/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bojan Girizovski od 20. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tantalos, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 544 % na 22,6 tis. € a tržby jej narástli o 192 % na 47,3 tis. €.

47,3 tis. €
Tržby
22,6 tis. €
Zisk
57,6 tis. €
Aktíva
54,2 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 4,2 tis., 2023 5,6 tis., 2024 3,5 tis., 2025 22,6 tis.20216,7 tis.20224,2 tis.20235,6 tis.20243,5 tis.202522,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,8 tis., 2022 64,4 tis., 2023 15,3 tis., 2024 16,2 tis., 2025 47,3 tis.202120,8 tis.202264,4 tis.202315,3 tis.202416,2 tis.202547,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,3 tis. € 22,6 tis. €
2024 16,2 tis. € 3,5 tis. €
2023 15,3 tis. € 5,6 tis. €
2022 64,4 tis. € 4,2 tis. €
2021 20,8 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,2 tis. €
  • Záväzky3,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tantalos, s.r.o. v konkurze?

Tantalos, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tantalos, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tantalos, s.r.o. tržby 47,3 tis. €.

Je firma Tantalos, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tantalos, s.r.o. dosiahla zisk 22,6 tis. €.

Kde firma Tantalos, s.r.o. sídli?

Tantalos, s.r.o. má sídlo na adrese Štefana Králika 16, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026