Mas-Do s. r. o.

IČO 51470535 · DIČ 2120717148

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Moča
Odvetvie (NACE)
Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti · 82.11
Dátum vzniku
2018-03-15
Tržby 2025
41,1 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
-642 €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/45258/N

Predmet podnikania (výber)
Administratívne služby; Informačná činnosť; Služby požičovní …

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 41,1 tis. € -642 €
2024 45,8 tis. € -1,1 tis. €
2023 29,8 tis. € -16,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Mas-Do s. r. o. v konkurze?

Mas-Do s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mas-Do s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mas-Do s. r. o. tržby 41,1 tis. €.

Kde firma Mas-Do s. r. o. sídli?

Mas-Do s. r. o. má sídlo na adrese Moča, 94637.