I&M Falcons s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51469855
DIČ: 2120717126
IČ DPH: SK2120717126
Nitrianska 2526/35, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska 2526/35, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.49
Dátum vzniku: 17. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2023
Spisová značka: Sro/41855/T
Predmet podnikania (výber): Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martin Málik od 17. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I&M Falcons s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 9,5 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 89,6 tis. €.

89,6 tis. €
Tržby
9,5 tis. €
Zisk
89,6 tis. €
Celkové výnosy
258,7 tis. €
Aktíva
22,6 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
14,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 2,8 tis., 2023 3,2 tis., 2024 −3,5 tis., 2025 9,5 tis.20211,8 tis.20222,8 tis.20233,2 tis.2024−3,5 tis.20259,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,6 tis., 2022 60,7 tis., 2023 77,4 tis., 2024 79,5 tis., 2025 89,6 tis.202133,6 tis.202260,7 tis.202377,4 tis.202479,5 tis.202589,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,6 tis. € 9,5 tis. €
2024 79,5 tis. € -3,5 tis. €
2023 77,4 tis. € 3,2 tis. €
2022 60,7 tis. € 2,8 tis. €
2021 33,6 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,6 tis. €
  • Záväzky236,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I&M Falcons s. r. o. v konkurze?

I&M Falcons s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I&M Falcons s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I&M Falcons s. r. o. tržby 89,6 tis. €.

Je firma I&M Falcons s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I&M Falcons s. r. o. dosiahla zisk 9,5 tis. €.

Je I&M Falcons s. r. o. platiteľom DPH?

I&M Falcons s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I&M Falcons s. r. o. sídli?

I&M Falcons s. r. o. má sídlo na adrese Nitrianska 2526/35, Hlohovec, 920 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026