MARVIN SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51469138
DIČ: 2120714013
Nemocničná 750/14, Veľký Krtíš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemocničná 750/14, Veľký Krtíš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.11
Dátum vzniku: 13. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33824/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • József Máté od 17. 2. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MARVIN SK s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 46 % na 34,5 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 928,6 tis. €.

928,6 tis. €
Tržby
34,5 tis. €
Zisk
230,9 tis. €
Aktíva
65,2 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 2,7 tis., 2021 22,0 tis., 2022 16,2 tis., 2023 63,8 tis., 2024 34,5 tis.20202,7 tis.202122,0 tis.202216,2 tis.202363,8 tis.202434,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 234,4 tis., 2021 625,1 tis., 2022 217,0 tis., 2023 1,5 mil., 2024 928,6 tis.2020234,4 tis.2021625,1 tis.2022217,0 tis.20231,5 mil.2024928,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 928,6 tis. € 34,5 tis. €
2023 1,5 mil. € 63,8 tis. €
2022 217,0 tis. € 16,2 tis. €
2021 625,1 tis. € 22,0 tis. €
2020 234,4 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie65,2 tis. €
  • Záväzky165,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARVIN SK s.r.o. v konkurze?

MARVIN SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARVIN SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MARVIN SK s.r.o. tržby 928,6 tis. €.

Je firma MARVIN SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MARVIN SK s.r.o. dosiahla zisk 34,5 tis. €.

Kde firma MARVIN SK s.r.o. sídli?

MARVIN SK s.r.o. má sídlo na adrese Nemocničná 750/14, Veľký Krtíš, 990 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026