CID Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51466376
DIČ: 2120727202
IČ DPH: SK2120727202
Žižkova 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žižkova 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 22. 3. 2018
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2020
Spisová značka: Sro/127159/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martin Malár od 22. 3. 2018
    konateľ
  • CID GmbH od 27. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CID Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 75,7 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
75,7 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
151,1 tis. €
Aktíva
101,1 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
93,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,0 tis., 2022 60,8 tis., 2023 77,2 tis., 2024 88,1 tis., 2025 75,7 tis.202150,0 tis.202260,8 tis.202377,2 tis.202488,1 tis.202575,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 987,9 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,5 mil.2021987,9 tis.20221,2 mil.20231,6 mil.20241,7 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 75,7 tis. €
2024 1,7 mil. € 88,1 tis. €
2023 1,6 mil. € 77,2 tis. €
2022 1,2 mil. € 60,8 tis. €
2021 987,9 tis. € 50,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky19,6 tis. €
  • Finančné účty127,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie75,7 tis. €
  • Rezervy28,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CID Slovakia, s. r. o. v konkurze?

CID Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CID Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CID Slovakia, s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma CID Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CID Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 75,7 tis. €.

Je CID Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

CID Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CID Slovakia, s. r. o. sídli?

CID Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Žižkova 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026