KG STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51461200
DIČ: 2120729941
IČ DPH: SK2120729941
M. Kukučína 210/25-8, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. Kukučína 210/25-8, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 7. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 3. 2019
Spisová značka: Sro/36122/R
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Galová od 7. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KG STAV s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 86 % na 8,2 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 563,4 tis. €.

563,4 tis. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
563,4 tis. €
Celkové výnosy
257,0 tis. €
Aktíva
213,3 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
4,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −40,2 tis., 2022 84,9 tis., 2023 28,7 tis., 2024 57,8 tis., 2025 8,2 tis.2021−40,2 tis.202284,9 tis.202328,7 tis.202457,8 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 763,2 tis., 2022 915,1 tis., 2023 733,0 tis., 2024 790,9 tis., 2025 563,4 tis.2021763,2 tis.2022915,1 tis.2023733,0 tis.2024790,9 tis.2025563,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 563,4 tis. € 8,2 tis. €
2024 790,9 tis. € 57,8 tis. €
2023 733,0 tis. € 28,7 tis. €
2022 915,1 tis. € 84,9 tis. €
2021 763,2 tis. € -40,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,8 tis. €
  • Finančné účty222,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov199,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky178 €
  • Krátkodobé záväzky43,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KG STAV s.r.o. v konkurze?

KG STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KG STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KG STAV s.r.o. tržby 563,4 tis. €.

Je firma KG STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KG STAV s.r.o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je KG STAV s.r.o. platiteľom DPH?

KG STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KG STAV s.r.o. sídli?

KG STAV s.r.o. má sídlo na adrese M. Kukučína 210/25-8, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026