Ariary group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51459973
DIČ: 2120719689
IČ DPH: SK2120719689
Jelenia 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelenia 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 14. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/126897/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Kundrák od 14. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ariary group s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 131 € a tržby jej klesli o 12 % na 36,9 tis. €.

36,9 tis. €
Tržby
131 €
Strata
13,5 tis. €
Aktíva
10,2 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 1,7 tis., 2023 87, 2024 1,7 tis., 2025 −13120211,2 tis.20221,7 tis.20238720241,7 tis.2025−131
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,2 tis., 2022 77,9 tis., 2023 94,0 tis., 2024 42,1 tis., 2025 36,9 tis.202176,2 tis.202277,9 tis.202394,0 tis.202442,1 tis.202536,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,9 tis. € -131 €
2024 42,1 tis. € 1,7 tis. €
2023 94,0 tis. € 87 €
2022 77,9 tis. € 1,7 tis. €
2021 76,2 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,2 tis. €
  • Záväzky3,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ariary group s.r.o. v konkurze?

Ariary group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ariary group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ariary group s.r.o. tržby 36,9 tis. €.

Je firma Ariary group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ariary group s.r.o. vykázala stratu 131 €.

Je Ariary group s.r.o. platiteľom DPH?

Ariary group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ariary group s.r.o. sídli?

Ariary group s.r.o. má sídlo na adrese Jelenia 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026