JM METCOL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51455846
DIČ: 2120720932
IČ DPH: SK2120720932
Družstevníkov 1412, Trstená

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevníkov 1412, Trstená Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 13. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/69674/L
Predmet podnikania (výber): Finančný lízing; Faktoring a forfaiting; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Šrámek od 13. 3. 2018
    konateľ
  • Jozef Šrámek od 5. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JM METCOL, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 70 % na 89,8 tis. €.

89,8 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
100,3 tis. €
Celkové výnosy
246,2 tis. €
Aktíva
-3,6 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
35,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 753, 2022 −17,4 tis., 2023 3,8 tis., 2024 4,6 tis., 2025 3,8 tis.20217532022−17,4 tis.20233,8 tis.20244,6 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 187,6 tis., 2022 213,0 tis., 2023 186,3 tis., 2024 297,1 tis., 2025 89,8 tis.2021187,6 tis.2022213,0 tis.2023186,3 tis.2024297,1 tis.202589,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,8 tis. € 3,8 tis. €
2024 297,1 tis. € 4,6 tis. €
2023 186,3 tis. € 3,8 tis. €
2022 213,0 tis. € -17,4 tis. €
2021 187,6 tis. € 753 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,3 tis. €
  • Zásoby136,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,7 tis. €
  • Finančné účty47,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-17,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky251,2 tis. €
  • Bankové úvery-1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JM METCOL, s.r.o. v konkurze?

JM METCOL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JM METCOL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JM METCOL, s.r.o. tržby 89,8 tis. €.

Je firma JM METCOL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JM METCOL, s.r.o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je JM METCOL, s.r.o. platiteľom DPH?

JM METCOL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JM METCOL, s.r.o. sídli?

JM METCOL, s.r.o. má sídlo na adrese Družstevníkov 1412, Trstená, 028 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026