TATRY RESORT DK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51453690
DIČ: 2120719865
IČ DPH: SK2120719865
Ivana Stodolu 1852/1, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivana Stodolu 1852/1, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 21. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/36096/P
Predmet podnikania (výber): ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s poskytovaním stravovania ubytovaným hosťom do 10 lôžok; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Kušmíreková od 21. 3. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Diana Kušmíreková od 13. 2. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRY RESORT DK s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 5,5 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 76,8 tis. €.

76,8 tis. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
78,4 tis. €
Celkové výnosy
732,6 tis. €
Aktíva
126,1 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
61,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,2 tis., 2022 7,6 tis., 2023 33,9 tis., 2024 −32,4 tis., 2025 5,5 tis.202111,2 tis.20227,6 tis.202333,9 tis.2024−32,4 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,7 tis., 2022 10,7 tis., 2023 82,1 tis., 2024 77,8 tis., 2025 76,8 tis.202114,7 tis.202210,7 tis.202382,1 tis.202477,8 tis.202576,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 76,8 tis. € 5,5 tis. €
2024 77,8 tis. € -32,4 tis. €
2023 82,1 tis. € 33,9 tis. €
2022 10,7 tis. € 7,6 tis. €
2021 14,7 tis. € 11,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok688,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,8 tis. €
  • Finančné účty36,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov115,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky606,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRY RESORT DK s.r.o. v konkurze?

TATRY RESORT DK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRY RESORT DK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRY RESORT DK s.r.o. tržby 76,8 tis. €.

Je firma TATRY RESORT DK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRY RESORT DK s.r.o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Je TATRY RESORT DK s.r.o. platiteľom DPH?

TATRY RESORT DK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRY RESORT DK s.r.o. sídli?

TATRY RESORT DK s.r.o. má sídlo na adrese Ivana Stodolu 1852/1, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026