FER - MAN SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51444518
DIČ: 2120712187
IČ DPH: SK2120712187
Štefana Závodníka 497/27, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefana Závodníka 497/27, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 10. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2018
Spisová značka: Sro/36146/R
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Čistiace a upratovacie služby; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jana Jelušová od 11. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FER - MAN SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 22,9 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 91,7 tis. €.

91,7 tis. €
Tržby
22,9 tis. €
Zisk
99,1 tis. €
Celkové výnosy
345,6 tis. €
Aktíva
-4,2 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
80,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,2 tis., 2022 8,5 tis., 2023 3,1 tis., 2024 35,1 tis., 2025 22,9 tis.2021−15,2 tis.20228,5 tis.20233,1 tis.202435,1 tis.202522,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,0 tis., 2022 47,6 tis., 2023 59,3 tis., 2024 112,6 tis., 2025 91,7 tis.202120,0 tis.202247,6 tis.202359,3 tis.2024112,6 tis.202591,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,7 tis. € 22,9 tis. €
2024 112,6 tis. € 35,1 tis. €
2023 59,3 tis. € 3,1 tis. €
2022 47,6 tis. € 8,5 tis. €
2021 20,0 tis. € -15,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok322,0 tis. €
  • Zásoby61 €
  • Krátkodobé pohľadávky22,3 tis. €
  • Finančné účty1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-32,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,9 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky347,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FER - MAN SK, s.r.o. v konkurze?

FER - MAN SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FER - MAN SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FER - MAN SK, s.r.o. tržby 91,7 tis. €.

Je firma FER - MAN SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FER - MAN SK, s.r.o. dosiahla zisk 22,9 tis. €.

Je FER - MAN SK, s.r.o. platiteľom DPH?

FER - MAN SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FER - MAN SK, s.r.o. sídli?

FER - MAN SK, s.r.o. má sídlo na adrese Štefana Závodníka 497/27, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026