PST Partners s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51423642
DIČ: 2120708227
IČ DPH: SK2120708227
Hosťová 159, Hosťová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hosťová 159, Hosťová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.29
Dátum vzniku: 16. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 12. 2019
Spisová značka: Sro/45082/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Brath od 16. 2. 2018
    konateľspoločník
  • Sven Otto od 16. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PST Partners s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 175 % na 17,0 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 338,9 tis. €.

338,9 tis. €
Tržby
17,0 tis. €
Zisk
381,5 tis. €
Celkové výnosy
196,0 tis. €
Aktíva
152,7 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −14,0 tis., 2022 20,4 tis., 2023 −2,1 tis., 2024 6,2 tis., 2025 17,0 tis.2021−14,0 tis.202220,4 tis.2023−2,1 tis.20246,2 tis.202517,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 472,3 tis., 2022 287,2 tis., 2023 386,9 tis., 2024 387,4 tis., 2025 338,9 tis.2021472,3 tis.2022287,2 tis.2023386,9 tis.2024387,4 tis.2025338,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 338,9 tis. € 17,0 tis. €
2024 387,4 tis. € 6,2 tis. €
2023 386,9 tis. € -2,1 tis. €
2022 287,2 tis. € 20,4 tis. €
2021 472,3 tis. € -14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok93,8 tis. €
  • Zásoby29,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,5 tis. €
  • Finančné účty26,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov130,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,0 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky175 €
  • Krátkodobé záväzky42,7 tis. €
  • Bankové úvery120 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PST Partners s.r.o. v konkurze?

PST Partners s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PST Partners s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PST Partners s.r.o. tržby 338,9 tis. €.

Je firma PST Partners s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PST Partners s.r.o. dosiahla zisk 17,0 tis. €.

Je PST Partners s.r.o. platiteľom DPH?

PST Partners s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PST Partners s.r.o. sídli?

PST Partners s.r.o. má sídlo na adrese Hosťová 159, Hosťová, 951 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026