RMS Building, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51421321
DIČ: 2120704905
IČ DPH: SK2120704905
Oščadnica 1865, Oščadnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oščadnica 1865, Oščadnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 23. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 4. 2018
Spisová značka: Sro/69550/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Maják od 23. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RMS Building, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 30,6 tis. €.

30,6 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
78,8 tis. €
Aktíva
15,2 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 544, 2022 −2,2 tis., 2023 255, 2024 492, 2025 6,1 tis.20215442022−2,2 tis.2023255202449220256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,5 tis., 2022 21,5 tis., 2023 35,5 tis., 2024 34,4 tis., 2025 30,6 tis.202120,5 tis.202221,5 tis.202335,5 tis.202434,4 tis.202530,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,6 tis. € 6,1 tis. €
2024 34,4 tis. € 492 €
2023 35,5 tis. € 255 €
2022 21,5 tis. € -2,2 tis. €
2021 20,5 tis. € 544 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,2 tis. €
  • Záväzky63,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RMS Building, s.r.o. v konkurze?

RMS Building, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RMS Building, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RMS Building, s.r.o. tržby 30,6 tis. €.

Je firma RMS Building, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RMS Building, s.r.o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je RMS Building, s.r.o. platiteľom DPH?

RMS Building, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RMS Building, s.r.o. sídli?

RMS Building, s.r.o. má sídlo na adrese Oščadnica 1865, Oščadnica, 023 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026