BESO, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51412195
DIČ: 2120763447
IČ DPH: SK2120763447
Plynárenská 3A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plynárenská 3A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.12
Dátum vzniku: 15. 2. 2018
Základné imanie: 19,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/126128/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľuboš Hrušovský od 23. 5. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Zuzana Hrušovská od 15. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BESO, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 12,2 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 200,9 tis. €.

200,9 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Zisk
203,0 tis. €
Celkové výnosy
132,6 tis. €
Aktíva
56,0 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
25,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 2,5 tis., 2023 181, 2024 −3,5 tis., 2025 12,2 tis.20213,1 tis.20222,5 tis.20231812024−3,5 tis.202512,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 280,1 tis., 2022 211,1 tis., 2023 61,9 tis., 2024 135,5 tis., 2025 200,9 tis.2021280,1 tis.2022211,1 tis.202361,9 tis.2024135,5 tis.2025200,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 280,1 tis., 2022 312,9 tis., 2023 62,0 tis., 2024 135,5 tis., 2025 203,0 tis.2021280,1 tis.2022312,9 tis.202362,0 tis.2024135,5 tis.2025203,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 874, 2022 724, 2023 171, 2024 960, 2025 2,0 tis.202187420227242023171202496020252,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 200,9 tis. € 12,2 tis. €
2024 135,5 tis. € -3,5 tis. €
2023 61,9 tis. € 181 €
2022 211,1 tis. € 2,5 tis. €
2021 280,1 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,3 tis. €
  • Zásoby52 €
  • Krátkodobé pohľadávky61,1 tis. €
  • Finančné účty48,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky47,4 tis. €
  • Bankové úvery29,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BESO, spol. s r.o. v konkurze?

BESO, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BESO, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BESO, spol. s r.o. tržby 200,9 tis. €.

Je firma BESO, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BESO, spol. s r.o. dosiahla zisk 12,2 tis. €.

Je BESO, spol. s r.o. platiteľom DPH?

BESO, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BESO, spol. s r.o. sídli?

BESO, spol. s r.o. má sídlo na adrese Plynárenská 3A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026