STAVBAMAX s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51356651
DIČ: 2120679506
IČ DPH: SK2120679506
Na piesku 17089/8, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na piesku 17089/8, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 6. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 4. 2018
Spisová značka: Sro/125954/B
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Výkon činnosti stavbyvedúceho; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Ďurík od 6. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVBAMAX s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 13,6 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 402,1 tis. €.

402,1 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
430,9 tis. €
Celkové výnosy
175,7 tis. €
Aktíva
4,6 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
39,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −64,5 tis., 2022 401, 2023 −28,4 tis., 2024 10,2 tis., 2025 13,6 tis.2021−64,5 tis.20224012023−28,4 tis.202410,2 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,0 tis., 2022 107,2 tis., 2023 119,7 tis., 2024 540,5 tis., 2025 402,1 tis.202175,0 tis.2022107,2 tis.2023119,7 tis.2024540,5 tis.2025402,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 76,8 tis., 2022 111,9 tis., 2023 119,7 tis., 2024 540,5 tis., 2025 430,9 tis.202176,8 tis.2022111,9 tis.2023119,7 tis.2024540,5 tis.2025430,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 329, 2023 0, 2024 4,6 tis., 2025 3,2 tis.2021020223292023020244,6 tis.20253,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 402,1 tis. € 13,6 tis. €
2024 540,5 tis. € 10,2 tis. €
2023 119,7 tis. € -28,4 tis. €
2022 107,2 tis. € 401 €
2021 75,0 tis. € -64,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,6 tis. €
  • Zásoby32,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,4 tis. €
  • Finančné účty52,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy29,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-43,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky78,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky85,9 tis. €
  • Bankové úvery6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVBAMAX s.r.o. v konkurze?

STAVBAMAX s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVBAMAX s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVBAMAX s.r.o. tržby 402,1 tis. €.

Je firma STAVBAMAX s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVBAMAX s.r.o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Je STAVBAMAX s.r.o. platiteľom DPH?

STAVBAMAX s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVBAMAX s.r.o. sídli?

STAVBAMAX s.r.o. má sídlo na adrese Na piesku 17089/8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026