Auto QliniQ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51333457
DIČ: 2120677251
IČ DPH: SK2120677251
Cukrová 2272/14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cukrová 2272/14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 2. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 3. 2019
Spisová značka: Sro/125883/B
Predmet podnikania (výber): Opravy karosérií - Odstraňovanie preliačin karosérií automobilov spôsobených ľadovcom (krupobitím) špeciálnou technol…; Vykonávanie zváracích prác; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Christoph Vávra od 2. 2. 2018
    konateľspoločník
  • Josephus Theunissen od 2. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Auto QliniQ s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 6,1 tis. € a tržby jej klesli o 87 % na 101,9 tis. €.

101,9 tis. €
Tržby
6,1 tis. €
Zisk
65,5 tis. €
Aktíva
62,7 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 41,1 tis., 2022 −49,0 tis., 2023 70,3 tis., 2024 60,8 tis., 2025 6,1 tis.202141,1 tis.2022−49,0 tis.202370,3 tis.202460,8 tis.20256,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 348,0 tis., 2022 142,1 tis., 2023 480,7 tis., 2024 804,7 tis., 2025 101,9 tis.2021348,0 tis.2022142,1 tis.2023480,7 tis.2024804,7 tis.2025101,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 101,9 tis. € 6,1 tis. €
2024 804,7 tis. € 60,8 tis. €
2023 480,7 tis. € 70,3 tis. €
2022 142,1 tis. € -49,0 tis. €
2021 348,0 tis. € 41,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,7 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Auto QliniQ s.r.o. v konkurze?

Auto QliniQ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Auto QliniQ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Auto QliniQ s.r.o. tržby 101,9 tis. €.

Je firma Auto QliniQ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Auto QliniQ s.r.o. dosiahla zisk 6,1 tis. €.

Je Auto QliniQ s.r.o. platiteľom DPH?

Auto QliniQ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Auto QliniQ s.r.o. sídli?

Auto QliniQ s.r.o. má sídlo na adrese Cukrová 2272/14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026