Relyon-m, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51330270
DIČ: 2120677075
IČ DPH: SK2120677075
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 1. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 11. 2018
Spisová značka: Sro/125838/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Franko od 1. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Relyon-m, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 12,8 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 44,8 tis. €.

44,8 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
52,0 tis. €
Aktíva
39,7 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 872, 2022 9,1 tis., 2023 6,5 tis., 2024 14,9 tis., 2025 12,8 tis.202187220229,1 tis.20236,5 tis.202414,9 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,8 tis., 2022 51,5 tis., 2023 31,1 tis., 2024 61,6 tis., 2025 44,8 tis.202127,8 tis.202251,5 tis.202331,1 tis.202461,6 tis.202544,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,8 tis. € 12,8 tis. €
2024 61,6 tis. € 14,9 tis. €
2023 31,1 tis. € 6,5 tis. €
2022 51,5 tis. € 9,1 tis. €
2021 27,8 tis. € 872 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,7 tis. €
  • Záväzky12,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Relyon-m, s.r.o. v konkurze?

Relyon-m, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Relyon-m, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Relyon-m, s.r.o. tržby 44,8 tis. €.

Je firma Relyon-m, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Relyon-m, s.r.o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je Relyon-m, s.r.o. platiteľom DPH?

Relyon-m, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Relyon-m, s.r.o. sídli?

Relyon-m, s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026