SlyMed s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51324211
DIČ: 2120684027
Dúhová 933/33, Rovinka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dúhová 933/33, Rovinka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 13. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/126064/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Slyško od 13. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SlyMed s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 79 % na 18,7 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 46,2 tis. €.

46,2 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
89,0 tis. €
Aktíva
60,9 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 tis., 2022 −6,4 tis., 2023 8,3 tis., 2024 10,5 tis., 2025 18,7 tis.20215,6 tis.2022−6,4 tis.20238,3 tis.202410,5 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,3 tis., 2022 44,9 tis., 2023 35,1 tis., 2024 36,0 tis., 2025 46,2 tis.202137,3 tis.202244,9 tis.202335,1 tis.202436,0 tis.202546,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,2 tis. € 18,7 tis. €
2024 36,0 tis. € 10,5 tis. €
2023 35,1 tis. € 8,3 tis. €
2022 44,9 tis. € -6,4 tis. €
2021 37,3 tis. € 5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie60,9 tis. €
  • Záväzky28,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SlyMed s. r. o. v konkurze?

SlyMed s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SlyMed s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SlyMed s. r. o. tržby 46,2 tis. €.

Je firma SlyMed s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SlyMed s. r. o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Kde firma SlyMed s. r. o. sídli?

SlyMed s. r. o. má sídlo na adrese Dúhová 933/33, Rovinka, 900 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026