LV welding s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51321491
DIČ: 2120684885
IČ DPH: SK2120684885
Podvysoká 7, Podvysoká

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podvysoká 7, Podvysoká Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 14. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2019
Spisová značka: Sro/69469/L
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Vrábel od 14. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LV welding s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 874 € a tržby jej klesli o 32 % na 115,9 tis. €.

115,9 tis. €
Tržby
874 €
Strata
186,8 tis. €
Aktíva
62,3 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 18,2 tis., 2023 8,0 tis., 2024 3,5 tis., 2025 −87420215,8 tis.202218,2 tis.20238,0 tis.20243,5 tis.2025−874
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 169,4 tis., 2022 437,3 tis., 2023 259,8 tis., 2024 169,8 tis., 2025 115,9 tis.2021169,4 tis.2022437,3 tis.2023259,8 tis.2024169,8 tis.2025115,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 115,9 tis. € -874 €
2024 169,8 tis. € 3,5 tis. €
2023 259,8 tis. € 8,0 tis. €
2022 437,3 tis. € 18,2 tis. €
2021 169,4 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,3 tis. €
  • Záväzky124,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LV welding s.r.o. v konkurze?

LV welding s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LV welding s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LV welding s.r.o. tržby 115,9 tis. €.

Je firma LV welding s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LV welding s.r.o. vykázala stratu 874 €.

Je LV welding s.r.o. platiteľom DPH?

LV welding s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LV welding s.r.o. sídli?

LV welding s.r.o. má sídlo na adrese Podvysoká 7, Podvysoká, 023 57.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026