AUTOFARBY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51308193
DIČ: 2120684137
IČ DPH: SK2120684137
Rastislavova 223/158, Lužianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 223/158, Lužianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 15. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 10. 2018
Spisová značka: Sro/45078/N
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Jaklovský od 15. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOFARBY, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 345 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 85 % na 137,5 tis. €.

137,5 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
159,1 tis. €
Aktíva
11,0 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 838, 2023 3,8 tis., 2024 307, 2025 1,4 tis.20213,9 tis.202283820233,8 tis.202430720251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 108,6 tis., 2022 78,6 tis., 2023 76,5 tis., 2024 74,4 tis., 2025 137,5 tis.2021108,6 tis.202278,6 tis.202376,5 tis.202474,4 tis.2025137,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,5 tis. € 1,4 tis. €
2024 74,4 tis. € 307 €
2023 76,5 tis. € 3,8 tis. €
2022 78,6 tis. € 838 €
2021 108,6 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,0 tis. €
  • Záväzky148,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOFARBY, s.r.o. v konkurze?

AUTOFARBY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOFARBY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOFARBY, s.r.o. tržby 137,5 tis. €.

Je firma AUTOFARBY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOFARBY, s.r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je AUTOFARBY, s.r.o. platiteľom DPH?

AUTOFARBY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOFARBY, s.r.o. sídli?

AUTOFARBY, s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 223/158, Lužianky, 951 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026