Vinci Group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51289997
DIČ: 2120666768
IČ DPH: SK2120666768
Dlhá n/Váhom 265, Dlhá n/Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dlhá n/Váhom 265, Dlhá n/Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.69
Dátum vzniku: 20. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2018
Spisová značka: Sro/41458/T
Predmet podnikania (výber): Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vincent Mészáros od 20. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vinci Group s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,0 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 201,3 tis. €.

201,3 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
220,0 tis. €
Celkové výnosy
104,4 tis. €
Aktíva
40,0 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
0,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 7,1 tis., 2023 1,8 tis., 2024 −449, 2025 4,0 tis.20217,6 tis.20227,1 tis.20231,8 tis.2024−44920254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 187,4 tis., 2022 279,8 tis., 2023 192,6 tis., 2024 140,5 tis., 2025 201,3 tis.2021187,4 tis.2022279,8 tis.2023192,6 tis.2024140,5 tis.2025201,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 201,3 tis. € 4,0 tis. €
2024 140,5 tis. € -449 €
2023 192,6 tis. € 1,8 tis. €
2022 279,8 tis. € 7,1 tis. €
2021 187,4 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,8 tis. €
  • Zásoby18,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky41,6 tis. €
  • Finančné účty11,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky64,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vinci Group s. r. o. v konkurze?

Vinci Group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vinci Group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vinci Group s. r. o. tržby 201,3 tis. €.

Je firma Vinci Group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vinci Group s. r. o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je Vinci Group s. r. o. platiteľom DPH?

Vinci Group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vinci Group s. r. o. sídli?

Vinci Group s. r. o. má sídlo na adrese Dlhá n/Váhom 265, Dlhá n/Váhom, 927 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026