A4A Grant, s.r.o.

IČO 51287331 · DIČ 2120657132

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Dolnočermánska 33, Nitra
Odvetvie (NACE)
Oděvní průmysl · 14.20
Dátum vzniku
2018-01-03
Tržby 2025
46,4 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
23,0 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/44760/N
Verejné obstarávanie (dodávateľ)
2 záznamov

Hlavný predmet podnikania
Odevná výroba

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 46,4 tis. € 23,0 tis. €
2024 30,9 tis. € 4,4 tis. €
2023 40,1 tis. € 16,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma A4A Grant, s.r.o. v konkurze?

A4A Grant, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A4A Grant, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A4A Grant, s.r.o. tržby 46,4 tis. €.

Kde firma A4A Grant, s.r.o. sídli?

A4A Grant, s.r.o. má sídlo na adrese Dolnočermánska 33, Nitra, 94901.