ORAMAT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51287064
DIČ: 2120662698
IČ DPH: SK2120662698
Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.10
Dátum vzniku: 10. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 12. 2024
Spisová značka: Sro/125180/B
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adam Florek od 7. 7. 2026
    konateľ
  • Marek Džubek od 10. 1. 2018
    konateľ
  • FKH elektro, s.r.o. od 16. 7. 2026
    spoločník
  • PixelRise s. r. o. od 16. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ORAMAT s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 97 % na 15,8 tis. € a tržby jej narástli na 816,5 tis. €.

816,5 tis. €
Tržby
15,8 tis. €
Zisk
816,9 tis. €
Celkové výnosy
146,4 tis. €
Aktíva
79,1 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
4,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,7 tis., 2022 7,3 tis., 2023 16,6 tis., 2024 8,0 tis., 2025 15,8 tis.202126,7 tis.20227,3 tis.202316,6 tis.20248,0 tis.202515,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,9 tis., 2022 46,7 tis., 2023 34,9 tis., 2024 26,4 tis., 2025 816,5 tis.202157,9 tis.202246,7 tis.202334,9 tis.202426,4 tis.2025816,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 816,5 tis. € 15,8 tis. €
2024 26,4 tis. € 8,0 tis. €
2023 34,9 tis. € 16,6 tis. €
2022 46,7 tis. € 7,3 tis. €
2021 57,9 tis. € 26,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,2 tis. €
  • Zásoby107,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky371 €
  • Krátkodobé pohľadávky15,7 tis. €
  • Finančné účty6,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26 €
  • Krátkodobé záväzky59,4 tis. €
  • Bankové úvery7,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ORAMAT s. r. o. v konkurze?

ORAMAT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ORAMAT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ORAMAT s. r. o. tržby 816,5 tis. €.

Je firma ORAMAT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ORAMAT s. r. o. dosiahla zisk 15,8 tis. €.

Je ORAMAT s. r. o. platiteľom DPH?

ORAMAT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ORAMAT s. r. o. sídli?

ORAMAT s. r. o. má sídlo na adrese Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026