Magna PT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51286378
DIČ: 2120665613
IČ DPH: SK2120665613
Perínska cesta 282, Kechnec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Perínska cesta 282, Kechnec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 23. 12. 2017
Základné imanie: 500,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 4. 2018
Spisová značka: Sro/42926/V
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, pri ktorom sa popri prenájme neposkytujú iné než základné s…; výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hans-Jürgen Herlemann od 1. 11. 2024
    konateľ
  • Katarína Vaškovičová od 29. 4. 2019
    konateľ
  • MAGNA Metalforming GmBH od 11. 6. 2022
    spoločník
  • MAGNA Powertrain GmbH od 11. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Magna PT s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 82 % na 8,6 mil. € a tržby jej narástli o 6 % na 741,9 mil. €.

741,9 mil. €
Tržby
8,6 mil. €
Strata
743,5 mil. €
Celkové výnosy
398,2 mil. €
Aktíva
81,9 mil. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
14,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 mil., 2022 −2,1 mil., 2023 −62,6 mil., 2024 −48,4 mil., 2025 −8,6 mil.20218,8 mil.2022−2,1 mil.2023−62,6 mil.2024−48,4 mil.2025−8,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 250,9 mil., 2022 396,8 mil., 2023 633,8 mil., 2024 701,6 mil., 2025 741,9 mil.2021250,9 mil.2022396,8 mil.2023633,8 mil.2024701,6 mil.2025741,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 741,9 mil. € -8,6 mil. €
2024 701,6 mil. € -48,4 mil. €
2023 633,8 mil. € -62,6 mil. €
2022 396,8 mil. € -2,1 mil. €
2021 250,9 mil. € 8,8 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok25,8 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok179,7 mil. €
  • Zásoby72,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky14,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky75,2 mil. €
  • Finančné účty350,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie30,8 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie500,0 tis. €
  • Kapitálové fondy192,5 mil. €
  • Fondy zo zisku50,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-102,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-8,6 mil. €
  • Rezervy36,7 mil. €
  • Dlhodobé záväzky210,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky276,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie2,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Magna PT s.r.o. v konkurze?

Magna PT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Magna PT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Magna PT s.r.o. tržby 741,9 mil. €.

Je firma Magna PT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Magna PT s.r.o. vykázala stratu 8,6 mil. €.

Je Magna PT s.r.o. platiteľom DPH?

Magna PT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Magna PT s.r.o. sídli?

Magna PT s.r.o. má sídlo na adrese Perínska cesta 282, Kechnec, 044 58.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026