ILENCIK studio s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51286343
DIČ: 2120665701
IČ DPH: SK2120665701
Pod Párovcami 7271/159, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Párovcami 7271/159, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 18. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2024
Spisová značka: Sro/41435/T
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; Vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Ilenčík od 18. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ILENCIK studio s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 85 % na 11,2 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 43,1 tis. €.

43,1 tis. €
Tržby
11,2 tis. €
Zisk
90,9 tis. €
Aktíva
68,5 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,5 tis., 2022 19,4 tis., 2023 2,8 tis., 2024 6,0 tis., 2025 11,2 tis.202119,5 tis.202219,4 tis.20232,8 tis.20246,0 tis.202511,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,3 tis., 2022 29,6 tis., 2023 26,0 tis., 2024 38,6 tis., 2025 43,1 tis.202163,3 tis.202229,6 tis.202326,0 tis.202438,6 tis.202543,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,1 tis. € 11,2 tis. €
2024 38,6 tis. € 6,0 tis. €
2023 26,0 tis. € 2,8 tis. €
2022 29,6 tis. € 19,4 tis. €
2021 63,3 tis. € 19,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie68,5 tis. €
  • Záväzky22,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ILENCIK studio s.r.o. v konkurze?

ILENCIK studio s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ILENCIK studio s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ILENCIK studio s.r.o. tržby 43,1 tis. €.

Je firma ILENCIK studio s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ILENCIK studio s.r.o. dosiahla zisk 11,2 tis. €.

Je ILENCIK studio s.r.o. platiteľom DPH?

ILENCIK studio s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ILENCIK studio s.r.o. sídli?

ILENCIK studio s.r.o. má sídlo na adrese Pod Párovcami 7271/159, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026