CEROSTAV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51285746
DIČ: 2120660839
IČ DPH: SK2120660839
Krivec 2690, Hriňová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krivec 2690, Hriňová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 10. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2018
Spisová značka: Sro/33398/S
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rudolf Plavucha od 13. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CEROSTAV, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 7,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 540,6 tis. €.

540,6 tis. €
Tržby
7,2 tis. €
Zisk
540,8 tis. €
Celkové výnosy
265,9 tis. €
Aktíva
47,4 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,1 tis., 2022 17,2 tis., 2023 21,0 tis., 2024 6,9 tis., 2025 7,2 tis.2021−7,1 tis.202217,2 tis.202321,0 tis.20246,9 tis.20257,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 250,9 tis., 2022 567,4 tis., 2023 609,8 tis., 2024 557,1 tis., 2025 540,6 tis.2021250,9 tis.2022567,4 tis.2023609,8 tis.2024557,1 tis.2025540,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 540,6 tis. € 7,2 tis. €
2024 557,1 tis. € 6,9 tis. €
2023 609,8 tis. € 21,0 tis. €
2022 567,4 tis. € 17,2 tis. €
2021 250,9 tis. € -7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok41,8 tis. €
  • Zásoby136,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,2 tis. €
  • Finančné účty139 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy51,0 tis. €
  • Fondy zo zisku859 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-16,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,2 tis. €
  • Rezervy77 €
  • Krátkodobé záväzky142,8 tis. €
  • Bankové úvery75,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CEROSTAV, s.r.o. v konkurze?

CEROSTAV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CEROSTAV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CEROSTAV, s.r.o. tržby 540,6 tis. €.

Je firma CEROSTAV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CEROSTAV, s.r.o. dosiahla zisk 7,2 tis. €.

Je CEROSTAV, s.r.o. platiteľom DPH?

CEROSTAV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CEROSTAV, s.r.o. sídli?

CEROSTAV, s.r.o. má sídlo na adrese Krivec 2690, Hriňová, 962 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026