CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51282208
DIČ: 2120657671
IČ DPH: SK2120657671
Tatranská 68, Smižany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 68, Smižany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 5. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2023
Spisová značka: Sro/42988/V
Predmet podnikania (výber): Vyučovanie v odbore umenia: výtvarné umenie; Textilná výroba; Odevná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jaroslav Čech od 5. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 47 % na 1,5 tis. € a tržby jej ostali na 18,4 tis. €.

18,4 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
3,6 tis. €
Aktíva
179 €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 4,1 tis., 2023 1,6 tis., 2024 −2,9 tis., 2025 −1,5 tis.20212,0 tis.20224,1 tis.20231,6 tis.2024−2,9 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,2 tis., 2022 49,0 tis., 2023 35,1 tis., 2024 18,4 tis., 2025 18,4 tis.202126,2 tis.202249,0 tis.202335,1 tis.202418,4 tis.202518,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,4 tis. € -1,5 tis. €
2024 18,4 tis. € -2,9 tis. €
2023 35,1 tis. € 1,6 tis. €
2022 49,0 tis. € 4,1 tis. €
2021 26,2 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie179 €
  • Záväzky3,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. v konkurze?

CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. tržby 18,4 tis. €.

Je firma CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. platiteľom DPH?

CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. sídli?

CZECHPOINT ART STUDIO s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 68, Smižany, 053 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026