Orodian s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51281112
DIČ: 2120655977
IČ DPH: SK2120655977
M. R. Štefánika 1068/6, Handlová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. R. Štefánika 1068/6, Handlová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 3. 1. 2018
DPH: Platiteľ DPH od 22. 1. 2018
Spisová značka: Sro/35800/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Stanislav Sklenka od 3. 1. 2018
    konateľspoločník
  • Bc. Anna Sklenková od 19. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Orodian s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 89,9 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
89,9 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
961,2 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
23,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 133,7 tis., 2022 161,4 tis., 2023 285,4 tis., 2024 127,5 tis., 2025 89,9 tis.2021133,7 tis.2022161,4 tis.2023285,4 tis.2024127,5 tis.202589,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 707,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,3 mil.2021707,4 tis.20221,1 mil.20231,2 mil.20241,2 mil.20251,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 725,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,3 mil.2021725,1 tis.20221,2 mil.20231,3 mil.20241,4 mil.20251,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 35,8 tis., 2022 46,5 tis., 2023 78,7 tis., 2024 33,2 tis., 2025 24,5 tis.202135,8 tis.202246,5 tis.202378,7 tis.202433,2 tis.202524,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 89,9 tis. €
2024 1,2 mil. € 127,5 tis. €
2023 1,2 mil. € 285,4 tis. €
2022 1,1 mil. € 161,4 tis. €
2021 707,4 tis. € 133,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok17,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok29,0 tis. €
  • Zásoby723,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky191,2 tis. €
  • Finančné účty486,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov865,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie89,9 tis. €
  • Rezervy2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky110,9 tis. €
  • Bankové úvery372,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Orodian s. r. o. v konkurze?

Orodian s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Orodian s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Orodian s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Orodian s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Orodian s. r. o. dosiahla zisk 89,9 tis. €.

Je Orodian s. r. o. platiteľom DPH?

Orodian s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Orodian s. r. o. sídli?

Orodian s. r. o. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 1068/6, Handlová, 972 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026