METAL CREATIV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51275392
DIČ: 2120665569
Cintorínska 2365/7, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 2365/7, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 5. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/51973/S
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • SLOVAK RECOVERY GROUP INC od 25. 3. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť METAL CREATIV, s.r.o. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 13,5 tis. € a tržby jej narástli o 74 % na 772,7 tis. €.

772,7 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
327,5 tis. €
Aktíva
47,5 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 2,9 tis., 2021 11,0 tis., 2022 10,8 tis., 2023 −172, 2024 13,5 tis.20202,9 tis.202111,0 tis.202210,8 tis.2023−172202413,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 111,6 tis., 2021 693,3 tis., 2022 1,0 mil., 2023 444,8 tis., 2024 772,7 tis.2020111,6 tis.2021693,3 tis.20221,0 mil.2023444,8 tis.2024772,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 772,7 tis. € 13,5 tis. €
2023 444,8 tis. € -172 €
2022 1,0 mil. € 10,8 tis. €
2021 693,3 tis. € 11,0 tis. €
2020 111,6 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie47,5 tis. €
  • Záväzky280,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METAL CREATIV, s.r.o. v konkurze?

METAL CREATIV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METAL CREATIV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala METAL CREATIV, s.r.o. tržby 772,7 tis. €.

Je firma METAL CREATIV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 METAL CREATIV, s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Kde firma METAL CREATIV, s.r.o. sídli?

METAL CREATIV, s.r.o. má sídlo na adrese Cintorínska 2365/7, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026