App Masons s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51273691
DIČ: 2120662423
IČ DPH: SK2120662423
Klincová 35, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 35, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.10
Dátum vzniku: 1. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 4. 2019
Spisová značka: Sro/124976/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Pánti od 1. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť App Masons s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 93,2 tis. €.

93,2 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
96,4 tis. €
Aktíva
89,9 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,5 tis., 2022 20,1 tis., 2023 20,5 tis., 2024 31,8 tis., 2025 3,1 tis.202121,5 tis.202220,1 tis.202320,5 tis.202431,8 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,3 tis., 2022 105,0 tis., 2023 125,3 tis., 2024 150,9 tis., 2025 93,2 tis.202163,3 tis.2022105,0 tis.2023125,3 tis.2024150,9 tis.202593,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,2 tis. € 3,1 tis. €
2024 150,9 tis. € 31,8 tis. €
2023 125,3 tis. € 20,5 tis. €
2022 105,0 tis. € 20,1 tis. €
2021 63,3 tis. € 21,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie89,9 tis. €
  • Záväzky6,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma App Masons s. r. o. v konkurze?

App Masons s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma App Masons s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala App Masons s. r. o. tržby 93,2 tis. €.

Je firma App Masons s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 App Masons s. r. o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je App Masons s. r. o. platiteľom DPH?

App Masons s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma App Masons s. r. o. sídli?

App Masons s. r. o. má sídlo na adrese Klincová 35, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026