INSTALO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51272334
DIČ: 2120720668
Ambroseho 2454/5, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ambroseho 2454/5, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 21. 3. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/127134/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkobc…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Pukančík od 21. 3. 2018
    konateľspoločník
  • Miroslav Juruška od 21. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INSTALO s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 29,2 tis. €.

29,2 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
21,5 tis. €
Aktíva
16,7 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 12,2 tis., 2023 1,4 tis., 2024 3,4 tis., 2025 4,1 tis.20212,4 tis.202212,2 tis.20231,4 tis.20243,4 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,0 tis., 2022 24,8 tis., 2023 16,9 tis., 2024 23,8 tis., 2025 29,2 tis.20219,0 tis.202224,8 tis.202316,9 tis.202423,8 tis.202529,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,2 tis. € 4,1 tis. €
2024 23,8 tis. € 3,4 tis. €
2023 16,9 tis. € 1,4 tis. €
2022 24,8 tis. € 12,2 tis. €
2021 9,0 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,7 tis. €
  • Záväzky4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INSTALO s.r.o. v konkurze?

INSTALO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INSTALO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INSTALO s.r.o. tržby 29,2 tis. €.

Je firma INSTALO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INSTALO s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Kde firma INSTALO s.r.o. sídli?

INSTALO s.r.o. má sídlo na adrese Ambroseho 2454/5, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026