Kováč a Ištván s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51269988
DIČ: 2120647914
IČ DPH: SK2120647914
Byster 45, Sady nad Torysou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Byster 45, Sady nad Torysou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 21. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2018
Spisová značka: Sro/42908/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Ištván od 21. 12. 2017
    konateľspoločník
  • Miroslav Kováč od 21. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kováč a Ištván s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 29,6 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 218,1 tis. €.

218,1 tis. €
Tržby
29,6 tis. €
Zisk
222,7 tis. €
Celkové výnosy
107,8 tis. €
Aktíva
61,9 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
52,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,5 tis., 2022 13,8 tis., 2023 16,9 tis., 2024 24,0 tis., 2025 29,6 tis.202110,5 tis.202213,8 tis.202316,9 tis.202424,0 tis.202529,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 139,9 tis., 2022 175,5 tis., 2023 204,2 tis., 2024 239,0 tis., 2025 218,1 tis.2021139,9 tis.2022175,5 tis.2023204,2 tis.2024239,0 tis.2025218,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 218,1 tis. € 29,6 tis. €
2024 239,0 tis. € 24,0 tis. €
2023 204,2 tis. € 16,9 tis. €
2022 175,5 tis. € 13,8 tis. €
2021 139,9 tis. € 10,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,8 tis. €
  • Finančné účty28,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,6 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky37,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kováč a Ištván s.r.o. v konkurze?

Kováč a Ištván s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kováč a Ištván s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kováč a Ištván s.r.o. tržby 218,1 tis. €.

Je firma Kováč a Ištván s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kováč a Ištván s.r.o. dosiahla zisk 29,6 tis. €.

Je Kováč a Ištván s.r.o. platiteľom DPH?

Kováč a Ištván s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kováč a Ištván s.r.o. sídli?

Kováč a Ištván s.r.o. má sídlo na adrese Byster 45, Sady nad Torysou, 044 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026