BV-JURMA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51264846
DIČ: 2120663116
IČ DPH: SK2120663116
Pružina 501, Pružina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pružina 501, Pružina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 15. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2024
Spisová značka: Sro/41175/R
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Helena Grňová od 23. 11. 2020
    konateľ
  • Mgr. Viera Štefinová od 14. 12. 2019
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BV-JURMA s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 31 % na 16,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 52,3 tis. €.

52,3 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Strata
11,9 tis. €
Aktíva
-16,1 tis. €
Vlastné imanie
235 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 1,7 tis., 2023 391, 2024 −23,5 tis., 2025 −16,2 tis.20212,2 tis.20221,7 tis.20233912024−23,5 tis.2025−16,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,4 tis., 2022 46,9 tis., 2023 58,9 tis., 2024 50,9 tis., 2025 52,3 tis.202141,4 tis.202246,9 tis.202358,9 tis.202450,9 tis.202552,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,3 tis. € -16,2 tis. €
2024 50,9 tis. € -23,5 tis. €
2023 58,9 tis. € 391 €
2022 46,9 tis. € 1,7 tis. €
2021 41,4 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-16,1 tis. €
  • Záväzky28,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BV-JURMA s. r. o. v konkurze?

BV-JURMA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BV-JURMA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BV-JURMA s. r. o. tržby 52,3 tis. €.

Je firma BV-JURMA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BV-JURMA s. r. o. vykázala stratu 16,2 tis. €.

Je BV-JURMA s. r. o. platiteľom DPH?

BV-JURMA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BV-JURMA s. r. o. sídli?

BV-JURMA s. r. o. má sídlo na adrese Pružina 501, Pružina, 018 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026