RPL Strechy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51255243
DIČ: 2120686777
IČ DPH: SK2120686777
Konventná 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konventná 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 20. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 5. 2018
Spisová značka: Sro/124736/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Šedivý od 7. 5. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RPL Strechy s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 4,4 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 439,8 tis. €.

439,8 tis. €
Tržby
4,4 tis. €
Zisk
439,8 tis. €
Celkové výnosy
115,8 tis. €
Aktíva
13,4 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
24,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,2 tis., 2022 366, 2023 596, 2024 2,9 tis., 2025 4,4 tis.2021−3,2 tis.2022366202359620242,9 tis.20254,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 286,7 tis., 2022 288,7 tis., 2023 262,8 tis., 2024 302,9 tis., 2025 439,8 tis.2021286,7 tis.2022288,7 tis.2023262,8 tis.2024302,9 tis.2025439,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 439,8 tis. € 4,4 tis. €
2024 302,9 tis. € 2,9 tis. €
2023 262,8 tis. € 596 €
2022 288,7 tis. € 366 €
2021 286,7 tis. € -3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,1 tis. €
  • Zásoby1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky74,9 tis. €
  • Finančné účty5,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,0 tis. €
  • Bankové úvery68,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RPL Strechy s. r. o. v konkurze?

RPL Strechy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RPL Strechy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RPL Strechy s. r. o. tržby 439,8 tis. €.

Je firma RPL Strechy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RPL Strechy s. r. o. dosiahla zisk 4,4 tis. €.

Je RPL Strechy s. r. o. platiteľom DPH?

RPL Strechy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RPL Strechy s. r. o. sídli?

RPL Strechy s. r. o. má sídlo na adrese Konventná 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026