Top industry s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51255189
DIČ: 2120660190
IČ DPH: SK2120660190
Roľnícka 187, Bratislava - mestská časť Vajnory

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Roľnícka 187, Bratislava - mestská časť Vajnory Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 20. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/124730/B
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Sergey Ivkov od 27. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Top industry s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 9,0 tis. € a tržby jej klesli o 50 % na 10,0 tis. €.

10,0 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Zisk
74,6 tis. €
Aktíva
66,7 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,4 tis., 2022 15,1 tis., 2023 425, 2024 6,4 tis., 2025 9,0 tis.202123,4 tis.202215,1 tis.202342520246,4 tis.20259,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,1 tis., 2022 20,5 tis., 2023 3,0 tis., 2024 20,0 tis., 2025 10,0 tis.202131,1 tis.202220,5 tis.20233,0 tis.202420,0 tis.202510,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,0 tis. € 9,0 tis. €
2024 20,0 tis. € 6,4 tis. €
2023 3,0 tis. € 425 €
2022 20,5 tis. € 15,1 tis. €
2021 31,1 tis. € 23,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie66,7 tis. €
  • Záväzky7,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Top industry s. r. o. v konkurze?

Top industry s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Top industry s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Top industry s. r. o. tržby 10,0 tis. €.

Je firma Top industry s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Top industry s. r. o. dosiahla zisk 9,0 tis. €.

Je Top industry s. r. o. platiteľom DPH?

Top industry s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Top industry s. r. o. sídli?

Top industry s. r. o. má sídlo na adrese Roľnícka 187, Bratislava - mestská časť Vajnory, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026