EKMUS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51253453
DIČ: 2120642491
IČ DPH: SK2120642491
Horné Saliby 731, Horné Saliby

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horné Saliby 731, Horné Saliby Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 12. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 8. 2018
Spisová značka: Sro/41243/T
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Kmeťková od 12. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EKMUS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 44,5 tis. €.

44,5 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
44,6 tis. €
Celkové výnosy
48,9 tis. €
Aktíva
14,0 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
62,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 1,7 tis., 2023 −2,1 tis., 2024 2,2 tis., 2025 2,8 tis.20211,6 tis.20221,7 tis.2023−2,1 tis.20242,2 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,4 tis., 2022 37,7 tis., 2023 49,8 tis., 2024 43,9 tis., 2025 44,5 tis.202137,4 tis.202237,7 tis.202349,8 tis.202443,9 tis.202544,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 41,2 tis., 2022 39,3 tis., 2023 50,2 tis., 2024 44,3 tis., 2025 44,6 tis.202141,2 tis.202239,3 tis.202350,2 tis.202444,3 tis.202544,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 293, 2022 317, 2023 0, 2024 399, 2025 340202129320223172023020243992025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,5 tis. € 2,8 tis. €
2024 43,9 tis. € 2,2 tis. €
2023 49,8 tis. € -2,1 tis. €
2022 37,7 tis. € 1,7 tis. €
2021 37,4 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,0 tis. €
  • Finančné účty38,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku163 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky536 €
  • Krátkodobé záväzky9,3 tis. €
  • Bankové úvery25,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EKMUS s.r.o. v konkurze?

EKMUS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EKMUS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EKMUS s.r.o. tržby 44,5 tis. €.

Je firma EKMUS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EKMUS s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je EKMUS s.r.o. platiteľom DPH?

EKMUS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EKMUS s.r.o. sídli?

EKMUS s.r.o. má sídlo na adrese Horné Saliby 731, Horné Saliby, 925 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026