AP-Mont, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51249847
DIČ: 2120653436
IČ DPH: SK2120653436
Veľké Košecké Podhradie 307, Košecké Podhradie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľké Košecké Podhradie 307, Košecké Podhradie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 1. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2020
Spisová značka: Sro/35772/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Adamec od 1. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AP-Mont, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 6,7 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 298,4 tis. €.

298,4 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
298,4 tis. €
Celkové výnosy
136,5 tis. €
Aktíva
121,8 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
13,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,3 tis., 2022 45,7 tis., 2023 117,0 tis., 2024 29,5 tis., 2025 6,7 tis.202124,3 tis.202245,7 tis.2023117,0 tis.202429,5 tis.20256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 224,4 tis., 2022 246,2 tis., 2023 397,5 tis., 2024 314,5 tis., 2025 298,4 tis.2021224,4 tis.2022246,2 tis.2023397,5 tis.2024314,5 tis.2025298,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 224,4 tis., 2022 246,6 tis., 2023 397,5 tis., 2024 328,0 tis., 2025 298,4 tis.2021224,4 tis.2022246,6 tis.2023397,5 tis.2024328,0 tis.2025298,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 6,6 tis., 2022 12,4 tis., 2023 31,3 tis., 2024 8,0 tis., 2025 1,9 tis.20216,6 tis.202212,4 tis.202331,3 tis.20248,0 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 298,4 tis. € 6,7 tis. €
2024 314,5 tis. € 29,5 tis. €
2023 397,5 tis. € 117,0 tis. €
2022 246,2 tis. € 45,7 tis. €
2021 224,4 tis. € 24,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,7 tis. €
  • Finančné účty69,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov109,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,7 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AP-Mont, s.r.o. v konkurze?

AP-Mont, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AP-Mont, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AP-Mont, s.r.o. tržby 298,4 tis. €.

Je firma AP-Mont, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AP-Mont, s.r.o. dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je AP-Mont, s.r.o. platiteľom DPH?

AP-Mont, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AP-Mont, s.r.o. sídli?

AP-Mont, s.r.o. má sídlo na adrese Veľké Košecké Podhradie 307, Košecké Podhradie, 018 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026