Motorema s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51246732
DIČ: 2120654129
IČ DPH: SK2120654129
Svätý Kríž 109, Svätý Kríž

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätý Kríž 109, Svätý Kríž Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 1. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 2. 2018
Spisová značka: Sro/69049/L
Predmet podnikania (výber): Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Hrnčiar od 1. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Motorema s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 19,2 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 254,6 tis. €.

254,6 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Strata
256,6 tis. €
Celkové výnosy
175,4 tis. €
Aktíva
-14,7 tis. €
Vlastné imanie
108 %
Celková zadlženosť
−0,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,2 tis., 2022 44,5 tis., 2023 −105,2 tis., 2024 28,8 tis., 2025 −19,2 tis.202113,2 tis.202244,5 tis.2023−105,2 tis.202428,8 tis.2025−19,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 222,9 tis., 2022 224,4 tis., 2023 251,2 tis., 2024 336,0 tis., 2025 254,6 tis.2021222,9 tis.2022224,4 tis.2023251,2 tis.2024336,0 tis.2025254,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 254,6 tis. € -19,2 tis. €
2024 336,0 tis. € 28,8 tis. €
2023 251,2 tis. € -105,2 tis. €
2022 224,4 tis. € 44,5 tis. €
2021 222,9 tis. € 13,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok141,2 tis. €
  • Zásoby7,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,5 tis. €
  • Finančné účty12,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-534 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-19,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky57,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky122,3 tis. €
  • Bankové úvery10,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Motorema s. r. o. v konkurze?

Motorema s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Motorema s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Motorema s. r. o. tržby 254,6 tis. €.

Je firma Motorema s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Motorema s. r. o. vykázala stratu 19,2 tis. €.

Je Motorema s. r. o. platiteľom DPH?

Motorema s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Motorema s. r. o. sídli?

Motorema s. r. o. má sídlo na adrese Svätý Kríž 109, Svätý Kríž, 032 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026