Kammax s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51243776
DIČ: 2120667439
IČ DPH: SK2120667439
Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 17. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/125348/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Senčar od 2. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kammax s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 13,0 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 234,4 tis. €.

234,4 tis. €
Tržby
13,0 tis. €
Strata
234,4 tis. €
Celkové výnosy
132,5 tis. €
Aktíva
58,6 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
8,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 4,8 tis., 2023 3,1 tis., 2024 1,6 tis., 2025 −13,0 tis.20213,7 tis.20224,8 tis.20233,1 tis.20241,6 tis.2025−13,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 404,6 tis., 2022 301,8 tis., 2023 386,3 tis., 2024 262,0 tis., 2025 234,4 tis.2021404,6 tis.2022301,8 tis.2023386,3 tis.2024262,0 tis.2025234,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 234,4 tis. € -13,0 tis. €
2024 262,0 tis. € 1,6 tis. €
2023 386,3 tis. € 3,1 tis. €
2022 301,8 tis. € 4,8 tis. €
2021 404,6 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok10,1 tis. €
  • Zásoby791 €
  • Krátkodobé pohľadávky108,5 tis. €
  • Finančné účty13,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-13,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kammax s. r. o. v konkurze?

Kammax s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kammax s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kammax s. r. o. tržby 234,4 tis. €.

Je firma Kammax s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kammax s. r. o. vykázala stratu 13,0 tis. €.

Je Kammax s. r. o. platiteľom DPH?

Kammax s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kammax s. r. o. sídli?

Kammax s. r. o. má sídlo na adrese Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026