KON.cept s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51240891
DIČ: 2120648288
IČ DPH: SK2120648288
Hollého 1843/12, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 1843/12, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 20. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/41294/T
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činnos…; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr.art. Mária Javorková od 20. 12. 2017
    konateľ
  • Mgr.art. Peter Halík od 20. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KON.cept s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 310 % na 15,2 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 37,3 tis. €.

37,3 tis. €
Tržby
15,2 tis. €
Zisk
34,5 tis. €
Aktíva
31,4 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,5 tis., 2022 15,6 tis., 2023 11,8 tis., 2024 3,7 tis., 2025 15,2 tis.20217,5 tis.202215,6 tis.202311,8 tis.20243,7 tis.202515,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,4 tis., 2022 39,7 tis., 2023 37,8 tis., 2024 34,2 tis., 2025 37,3 tis.202122,4 tis.202239,7 tis.202337,8 tis.202434,2 tis.202537,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,3 tis. € 15,2 tis. €
2024 34,2 tis. € 3,7 tis. €
2023 37,8 tis. € 11,8 tis. €
2022 39,7 tis. € 15,6 tis. €
2021 22,4 tis. € 7,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,4 tis. €
  • Záväzky3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KON.cept s. r. o. v konkurze?

KON.cept s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KON.cept s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KON.cept s. r. o. tržby 37,3 tis. €.

Je firma KON.cept s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KON.cept s. r. o. dosiahla zisk 15,2 tis. €.

Je KON.cept s. r. o. platiteľom DPH?

KON.cept s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KON.cept s. r. o. sídli?

KON.cept s. r. o. má sídlo na adrese Hollého 1843/12, Šaľa, 927 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026