HV group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51238900
DIČ: 2120645890
Železničiarska ulica 16/3, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničiarska ulica 16/3, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 12. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/35699/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Híreš od 12. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HV group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 596 % na 5,1 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 17,1 tis. €.

17,1 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
29,1 tis. €
Aktíva
22,3 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 687, 2023 −2,6 tis., 2024 726, 2025 5,1 tis.20211,4 tis.20226872023−2,6 tis.202472620255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,3 tis., 2022 30,5 tis., 2023 30,7 tis., 2024 33,2 tis., 2025 17,1 tis.202125,3 tis.202230,5 tis.202330,7 tis.202433,2 tis.202517,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,1 tis. € 5,1 tis. €
2024 33,2 tis. € 726 €
2023 30,7 tis. € -2,6 tis. €
2022 30,5 tis. € 687 €
2021 25,3 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,3 tis. €
  • Záväzky6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HV group s.r.o. v konkurze?

HV group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HV group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HV group s.r.o. tržby 17,1 tis. €.

Je firma HV group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HV group s.r.o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Kde firma HV group s.r.o. sídli?

HV group s.r.o. má sídlo na adrese Železničiarska ulica 16/3, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026