RHJF Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51236672
DIČ: 2120639851
IČ DPH: SK2120639851
Trenčianska Turná 2811, Trenčianska Turná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska Turná 2811, Trenčianska Turná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 7. 12. 2017
Základné imanie: 505,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/35684/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Ježík od 7. 12. 2017
    konateľ
  • Johannes Feldmayer od 8. 11. 2022
    spoločník
  • Richard Heindl od 8. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RHJF Slovakia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 126,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 612,2 tis. €.

612,2 tis. €
Tržby
126,4 tis. €
Zisk
636,8 tis. €
Celkové výnosy
3,2 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
69,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,5 tis., 2022 69,4 tis., 2023 120,9 tis., 2024 110,9 tis., 2025 126,4 tis.202170,5 tis.202269,4 tis.2023120,9 tis.2024110,9 tis.2025126,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 478,1 tis., 2022 498,4 tis., 2023 585,6 tis., 2024 604,5 tis., 2025 612,2 tis.2021478,1 tis.2022498,4 tis.2023585,6 tis.2024604,5 tis.2025612,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 478,8 tis., 2022 501,6 tis., 2023 611,9 tis., 2024 613,3 tis., 2025 636,8 tis.2021478,8 tis.2022501,6 tis.2023611,9 tis.2024613,3 tis.2025636,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 19,1 tis., 2022 18,9 tis., 2023 32,3 tis., 2024 29,6 tis., 2025 36,2 tis.202119,1 tis.202218,9 tis.202332,3 tis.202429,6 tis.202536,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 612,2 tis. € 126,4 tis. €
2024 604,5 tis. € 110,9 tis. €
2023 585,6 tis. € 120,9 tis. €
2022 498,4 tis. € 69,4 tis. €
2021 478,1 tis. € 70,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty17,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie505,0 tis. €
  • Fondy zo zisku50,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov391,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie126,4 tis. €
  • Rezervy973 €
  • Krátkodobé záväzky188,1 tis. €
  • Bankové úvery1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RHJF Slovakia, s. r. o. v konkurze?

RHJF Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RHJF Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RHJF Slovakia, s. r. o. tržby 612,2 tis. €.

Je firma RHJF Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RHJF Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 126,4 tis. €.

Je RHJF Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

RHJF Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RHJF Slovakia, s. r. o. sídli?

RHJF Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Trenčianska Turná 2811, Trenčianska Turná, 913 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026