TT STAVBY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51228467
DIČ: 2120643338
IČ DPH: SK2120643338
Nová Vieska č. 132, Nová Vieska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová Vieska č. 132, Nová Vieska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 29. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/44574/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Takács od 29. 11. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TT STAVBY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 33,4 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 243,0 tis. €.

243,0 tis. €
Tržby
33,4 tis. €
Zisk
247,5 tis. €
Celkové výnosy
512,8 tis. €
Aktíva
274,0 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
35,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 895, 2023 2,7 tis., 2024 227,5 tis., 2025 33,4 tis.20214,3 tis.202289520232,7 tis.2024227,5 tis.202533,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 103,2 tis., 2022 87,9 tis., 2023 74,8 tis., 2024 443,5 tis., 2025 243,0 tis.2021103,2 tis.202287,9 tis.202374,8 tis.2024443,5 tis.2025243,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 243,0 tis. € 33,4 tis. €
2024 443,5 tis. € 227,5 tis. €
2023 74,8 tis. € 2,7 tis. €
2022 87,9 tis. € 895 €
2021 103,2 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok471,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,8 tis. €
  • Finančné účty10,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov235,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky195,2 tis. €
  • Bankové úvery35,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TT STAVBY s.r.o. v konkurze?

TT STAVBY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TT STAVBY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TT STAVBY s.r.o. tržby 243,0 tis. €.

Je firma TT STAVBY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TT STAVBY s.r.o. dosiahla zisk 33,4 tis. €.

Je TT STAVBY s.r.o. platiteľom DPH?

TT STAVBY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TT STAVBY s.r.o. sídli?

TT STAVBY s.r.o. má sídlo na adrese Nová Vieska č. 132, Nová Vieska, 943 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026