VINS RV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51220636
DIČ: 2120642106
IČ DPH: SK2120642106
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 9. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/124500/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radoslav Vasic od 29. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VINS RV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 13,9 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 131,0 tis. €.

131,0 tis. €
Tržby
13,9 tis. €
Zisk
131,0 tis. €
Celkové výnosy
154,8 tis. €
Aktíva
136,8 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
49,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,7 tis., 2022 11,6 tis., 2023 15,8 tis., 2024 10,9 tis., 2025 13,9 tis.202116,7 tis.202211,6 tis.202315,8 tis.202410,9 tis.202513,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 126,9 tis., 2022 93,9 tis., 2023 125,9 tis., 2024 98,8 tis., 2025 131,0 tis.2021126,9 tis.202293,9 tis.2023125,9 tis.202498,8 tis.2025131,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 126,9 tis., 2022 93,9 tis., 2023 125,9 tis., 2024 98,8 tis., 2025 131,0 tis.2021126,9 tis.202293,9 tis.2023125,9 tis.202498,8 tis.2025131,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,5 tis., 2022 3,1 tis., 2023 4,2 tis., 2024 2,9 tis., 2025 3,7 tis.20214,5 tis.20223,1 tis.20234,2 tis.20242,9 tis.20253,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 131,0 tis. € 13,9 tis. €
2024 98,8 tis. € 10,9 tis. €
2023 125,9 tis. € 15,8 tis. €
2022 93,9 tis. € 11,6 tis. €
2021 126,9 tis. € 16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok70,0 tis. €
  • Finančné účty73,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov117,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VINS RV s.r.o. v konkurze?

VINS RV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VINS RV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VINS RV s.r.o. tržby 131,0 tis. €.

Je firma VINS RV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VINS RV s.r.o. dosiahla zisk 13,9 tis. €.

Je VINS RV s.r.o. platiteľom DPH?

VINS RV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VINS RV s.r.o. sídli?

VINS RV s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026