RAVAFOL SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51210029
DIČ: 2120632448
IČ DPH: SK2120632448
Školská 5, Krupina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 5, Krupina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 22. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 4. 2019
Spisová značka: Sro/33107/S
Predmet podnikania (výber): nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; sťahovacie služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Valach od 4. 12. 2019
    konateľ
  • RAVASPOL družstvo od 15. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAVAFOL SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 11,7 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 305,1 tis. €.

305,1 tis. €
Tržby
11,7 tis. €
Strata
365,9 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
59,9 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
48,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 tis., 2022 8,1 tis., 2023 14,3 tis., 2024 22,9 tis., 2025 −11,7 tis.202118,8 tis.20228,1 tis.202314,3 tis.202422,9 tis.2025−11,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 383,9 tis., 2022 438,4 tis., 2023 511,2 tis., 2024 455,6 tis., 2025 305,1 tis.2021383,9 tis.2022438,4 tis.2023511,2 tis.2024455,6 tis.2025305,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 305,1 tis. € -11,7 tis. €
2024 455,6 tis. € 22,9 tis. €
2023 511,2 tis. € 14,3 tis. €
2022 438,4 tis. € 8,1 tis. €
2021 383,9 tis. € 18,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Zásoby63,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky127,3 tis. €
  • Finančné účty4,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,5 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie59,9 tis. €
  • Záväzky1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAVAFOL SK, s.r.o. v konkurze?

RAVAFOL SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAVAFOL SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAVAFOL SK, s.r.o. tržby 305,1 tis. €.

Je firma RAVAFOL SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAVAFOL SK, s.r.o. vykázala stratu 11,7 tis. €.

Je RAVAFOL SK, s.r.o. platiteľom DPH?

RAVAFOL SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAVAFOL SK, s.r.o. sídli?

RAVAFOL SK, s.r.o. má sídlo na adrese Školská 5, Krupina, 963 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026