CH stav-pro, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51203812
DIČ: 2120622713
IČ DPH: SK2120622713
Žehňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žehňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.91
Dátum vzniku: 9. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 4. 2018
Spisová značka: Sro/35443/P
Predmet podnikania (výber): Výkon činnosti stavbyvedúceho; Podlahárstvo; Strechár …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Chovanec od 4. 10. 2024
    konateľ
  • Miroslav Chovanec od 9. 11. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CH stav-pro, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 120 % na 15,3 tis. € a tržby jej narástli o 171 % na 932,8 tis. €.

932,8 tis. €
Tržby
15,3 tis. €
Zisk
932,8 tis. €
Celkové výnosy
203,7 tis. €
Aktíva
20,5 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 −15,4 tis., 2023 7,6 tis., 2024 7,0 tis., 2025 15,3 tis.20218,8 tis.2022−15,4 tis.20237,6 tis.20247,0 tis.202515,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 358,4 tis., 2022 286,8 tis., 2023 460,1 tis., 2024 344,1 tis., 2025 932,8 tis.2021358,4 tis.2022286,8 tis.2023460,1 tis.2024344,1 tis.2025932,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 932,8 tis. € 15,3 tis. €
2024 344,1 tis. € 7,0 tis. €
2023 460,1 tis. € 7,6 tis. €
2022 286,8 tis. € -15,4 tis. €
2021 358,4 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok39,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok413 €
  • Krátkodobé pohľadávky134,5 tis. €
  • Finančné účty29,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov152 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159,3 tis. €
  • Bankové úvery21,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CH stav-pro, s.r.o. v konkurze?

CH stav-pro, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CH stav-pro, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CH stav-pro, s.r.o. tržby 932,8 tis. €.

Je firma CH stav-pro, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CH stav-pro, s.r.o. dosiahla zisk 15,3 tis. €.

Je CH stav-pro, s.r.o. platiteľom DPH?

CH stav-pro, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CH stav-pro, s.r.o. sídli?

CH stav-pro, s.r.o. má sídlo na adrese Žehňa, 082 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026