Delays s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51185849
DIČ: 2120671663
Záhradnícka 29, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 29, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 1. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/124741/B
Predmet podnikania (výber): Faktoring a forfaiting; Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Martina Semančíková od 1. 1. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Stanislav Melničák od 1. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Delays s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 32,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 40,1 tis. €.

40,1 tis. €
Tržby
32,9 tis. €
Zisk
43,5 tis. €
Aktíva
38,4 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,1 tis., 2022 20,0 tis., 2023 21,1 tis., 2024 25,4 tis., 2025 32,9 tis.202120,1 tis.202220,0 tis.202321,1 tis.202425,4 tis.202532,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,5 tis., 2022 31,2 tis., 2023 30,6 tis., 2024 39,1 tis., 2025 40,1 tis.202126,5 tis.202231,2 tis.202330,6 tis.202439,1 tis.202540,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,1 tis. € 32,9 tis. €
2024 39,1 tis. € 25,4 tis. €
2023 30,6 tis. € 21,1 tis. €
2022 31,2 tis. € 20,0 tis. €
2021 26,5 tis. € 20,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,4 tis. €
  • Záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Delays s.r.o. v konkurze?

Delays s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Delays s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Delays s.r.o. tržby 40,1 tis. €.

Je firma Delays s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Delays s.r.o. dosiahla zisk 32,9 tis. €.

Kde firma Delays s.r.o. sídli?

Delays s.r.o. má sídlo na adrese Záhradnícka 29, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026