NSN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51181134
DIČ: 2120615475
IČ DPH: SK2120615475
Cesta Osloboditeľov 2329/8, Brezno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cesta Osloboditeľov 2329/8, Brezno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 26. 10. 2017
Základné imanie: 405,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2017
Spisová značka: Sro/32928/S
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Žofaj od 26. 10. 2017
    konateľspoločník
  • RNDr. Magdaléna Žofajová od 26. 10. 2017
    konateľ
  • Šimon Žofaj od 26. 10. 2017
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NSN s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 697 % na 17,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
17,9 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
759,9 tis. €
Aktíva
662,6 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
11,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 107,8 tis., 2022 32,2 tis., 2023 31,3 tis., 2024 2,2 tis., 2025 17,9 tis.2021107,8 tis.202232,2 tis.202331,3 tis.20242,2 tis.202517,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,8 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,2 mil.20211,8 mil.20222,8 mil.20232,5 mil.20242,4 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 17,9 tis. €
2024 2,4 mil. € 2,2 tis. €
2023 2,5 mil. € 31,3 tis. €
2022 2,8 mil. € 32,2 tis. €
2021 1,8 mil. € 107,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok433,8 tis. €
  • Zásoby28,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky136,9 tis. €
  • Finančné účty154,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie405,0 tis. €
  • Fondy zo zisku22,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov217,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,9 tis. €
  • Rezervy8,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NSN s.r.o. v konkurze?

NSN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NSN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NSN s.r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma NSN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NSN s.r.o. dosiahla zisk 17,9 tis. €.

Je NSN s.r.o. platiteľom DPH?

NSN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NSN s.r.o. sídli?

NSN s.r.o. má sídlo na adrese Cesta Osloboditeľov 2329/8, Brezno, 977 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026